رشد آفرین » آزمونک رشد » آزمونک رشد

نظر سنجی

نظرشما در مورد سايت چيست؟

عالی
خوب
متوسط
بد


نمایش نتایج

فروشگاه لگو شاپ تبریز

نماینده انحصاری فروش اسباب بازی های لگو

میدان فهمیده مجتمع تجاری لاله پارک طبقه دوم

تلفن: 36700298 -041

------------------------------------------------------------

خانه بازی کودک شیرین

محیطی مناسب برای ساعات فراغت فرزندان شما

با سالن مجهزو کادرمجرب برای جشن تولد کودک

تبریز سربالایی ولیعصر روبروی فروغی پلاک 20

تلفن: 33311198-041

------------------------------------------------------------

مهد کودک لعل

بهترین فضا برای رشد کودک شما

ائل گلی فلکه خیام 35 متری سینا 6 متری دوم پ 20 روبروی آموزشگاه شکوه

تلفن: 33814565-041

------------------------------------------------------------

متخصص کودک

دکتر احمد جاوید

تبريز باغمیشه پشت آتش نشانی ساختمان پزشکان

تلفن: 36685951-041


 
 

آزمونک رشد

کودکان اغلب داراي هوش خوب و يا متوسط هستند . اما در دريافت اطلاعات، تجزيه و تحليل آن و ... مشکل دارند. چرا ؟
یکی از علل اصلی ایجاد اختلالات يادگيري عبارتست از : غفلت از کودک و آموزش ضعيف در سن 3 الی 7 سالگی است .

میزان ناتوانی های یادگیری در ایران بين 40 تا 60 درصد از كل دانش آموزان میانگین میزان واقعی اختلالات یادگیری در کشورهای جهان بين 4 تا 12 درصد از كل دانش آموزان
بررسی های انجام شده برروی دانش آموزان نشان می دهد که دانش آموزانی که دوران سنی 3/5 تا 7 سالگی آنان پر بار بوده و فعالیتها و مهارتهایی را که بر رشد ذهنی آنها لازم بوده انجام داده اند با مشکلات یادگیری کمتری در دوران مدرسه مواجه بوده اند .
بسیاری از مشکلات یادگیری قبل از ورود به دبستان با آموزش صحیح قابل پیشگیری اند و می توان با صرف زمانی اندک از ایجاد مشکلات در یادگیری جلوگیری نمود . تفاوت 50 درصدی آمار فوق بیانگر ( جدی نگرفتن آموزش در کودکی ) و ضعف در نگاه اصلاحی در سیستم آموزشی ما می باشد . که می توان در مقطع پیش از دبستان با برخی دقت ها در آموزش ، تا اندازه بسیار زیادی باعث کاهش در ناتوانی ها گردید . برای جبران ناتوانی های یادگیری در کودکانی که به موقع این توانایی در آنها شکل نگرفته است . باید بازیها و فعالیتهای آموزشی را تدارک دید که به اصطلاح حلقه های مفقوده در مراحل رشد جبران شوند . دکتر مارین فراستیک در سال 1936 در کتاب آزمون پیشرفته ادراکی – بینایی فراستیک با طراحی آموزشها و سئوالاتی برای اصلاح این نوع مشکلات ، راه حل آموزشی خوبی پیش روی این گروه از دانش آموزان قرارداد و به اصلاح و جبران ضعف های قبل از ورود به دبستان پرداخت .
آزمونک رشد ارزیابی است از مهارتهای کسب شده دانش آموختگان مراکز پیش دبستانی از مفاهیم ریاضی و علوم و هوش قبل از ورود به دبستان که در سه مرحله برگزار گردیده و دارای توصیه نامه ای ( کارنامه ) برای اولیاء و مدیران مراکز پیش دبستانی است .
باید توجه داشت که این آزمونک فقط برای ارزیابی کودک نسبت به آموخته هایش طراحی شده و هیچ مقایسه یا ارزیابی نسبت به دیگران یا روش درمانی برای کودکان در این فعالیت انجام نخواهد پذیرفت .
و هدف از برگزاری آن بررسی وضعیت آموزشی کودک تان و یادگیری مفاهیم مورد نیاز برای دوره دبستان بطور صحیح می باشد . که این آموزش صحیح خود بهترین راه داشتن دانش آموزان بدون مشکل در دبستانها است.
موسسه رشد آفرین با ارزیابی آموخته های فرزند شما توان تشخیص و حل مسئله او را بررسی نموده و درصورت نیاز به جبران بررخی مطالب و کمبودها ، طی تمرینات پیشنهادی ، شما را در کمک به ترمیم مراحل رشد فرزندتان یاری می رساند .