رشد آفرین » کارگاه چوب » معرفی کارگاه چوب

نظر سنجی

نظرشما در مورد سايت چيست؟

عالی
خوب
متوسط
بد


نمایش نتایج

فروشگاه لگو شاپ تبریز

نماینده انحصاری فروش اسباب بازی های لگو

میدان فهمیده مجتمع تجاری لاله پارک طبقه دوم

تلفن: 36700298 -041

------------------------------------------------------------

خانه بازی کودک شیرین

محیطی مناسب برای ساعات فراغت فرزندان شما

با سالن مجهزو کادرمجرب برای جشن تولد کودک

تبریز سربالایی ولیعصر روبروی فروغی پلاک 20

تلفن: 33311198-041

------------------------------------------------------------

مهد کودک لعل

بهترین فضا برای رشد کودک شما

ائل گلی فلکه خیام 35 متری سینا 6 متری دوم پ 20 روبروی آموزشگاه شکوه

تلفن: 33814565-041

------------------------------------------------------------

متخصص کودک

دکتر احمد جاوید

تبريز باغمیشه پشت آتش نشانی ساختمان پزشکان

تلفن: 36685951-041


 
 

معرفی کارگاه چوب

همراه با رشد حرکتی (Motor Development) کودک ، مهارتهایی را بدست میآورد. مهارتها و تواناییهای مربوط به دستها از مهمترین مهارتها محسوب میشود که به استقلال نسبی کودک از دیگران (بویژه از والدین) منجر میشود . خانم ماریا مونتسوری، روانشناس بزرگ کودک در این زمینه میگوید: «ما نبايدکودکانمان را برای مدرسه رفتن آماده کنیم بلكه باید آنها را برای زندگی کردن مهيا کنیم.» او معتقد است کودک باید مهارتهای زندگی را بياموزد. او در ابتدا باید آويزان كردن و تا کردن لباس، گردگیری، تا کردن دستمال، استفاده از پیچ گوشتی، باز و بسته کردن درب قوطی، ریختن مایع پارچ به داخل لیوان، ریختن مایع با استفاده از قیف، واکس زدن کفش، تمیز کردن تخته گچی، باز و بسته کردن در، شستن ظروف و... را ياد بگيرد. بعد از این که کودک این مهارتها را کسب کرد نوبت مهارتهای دیگر مانند زبان دوم، کامپیوتر و... میرسد.والدین قبل از سن آموزشهای درسی و پیچیده تر با برخی ابزار و دوره های آموزشی باید مهارتهای ساده را به فرزندان بیاموزند زیرا انسانهای بزرگ زاده نمی شوند ساخته می شوند (ادیسون)


معرفی کارگاه چوبدوره کارگاه چوب مقدماتی که ویژه دوره 5 الی 7 سال طراحی شده برای افزایش مهارتهای دست و کاربا قطعات برش یافته چوب ، چکش چوبی ، میخهای کوچک ، و صفحه چوب پنبه ای فشرده که برای ساخت یک کلاژ یا طرح های ویژه طراحی شده است و در12جلسه علاوه بر افزایش مهارتهای دستی کودکان فضای شاد همراه با ایجاد اعتماد به نفس و خلاقیت برای کودکان ایجاد می نماید.


کارگاه چوب پیشرفته نیز که برای کودکان 9 الی 12 سال مناسب می باشد و درآن دانشپذیر خود باید قطعات را با دستگاه برش ویژه کودک که بی خطر می باشد برش داده و طبق نقشه هایی که مربی دراختیارش می گذارد طرح هایی را بسازد کار با ابزاربرش - سمباده زنی - سوراخ کاری و خراطی برنامه دوره 12 جلسه ای کارگاه چوب پیشرفته است .


معرفی کارگاه چوب


و بزودی ....

معرفی کارگاه چوب
معرفی کارگاه چوب